Avond over Clarice Lispector in Perdu

lispector-600x600Dit jaar vond de Braziliaanse schrijver Clarice Lispector (1920-1977) haar Nederlandse stem. Door Schwob als vergeten schrijver op de leeslijst gezet, de Privedomein uitgave van haar columns De ontdekking van de wereld, vertaald door Harrie Lemmens en de uitgave van de biografie Clarice Lispector, van Bejamin Moser die haar in vele landen naar een nieuw publiek bracht. Ze wordt wel de meest vernieuwende schrijfster van de Zuid-Amerikaanse literatuur genoemd en zal de komende jaren voor het eerst volledig vertaald worden in het Nederlands.

Het programma bestaat uit een inleiding over Lispectors leven en werk door Benjamin Moser, waarna verschillende schrijvers, een acteur en zangeres de stem van Lispector door spraak en zang zullen laten weerklinken.

Met medewerking van de volgende schrijvers: Xandra Schutte, Nina Polak, Arthur Japin, zangeres Lilian Vieira en actrice Laura Mentink.

De ontdekking van Clarice Lispector
Vrijdag 28 oktober
Aanvang: 20:00 (deur open 19.30)
Entree: €7 / €5
Perdu
Kloveniersburgwal 86, 1012 CZ, Amsterdam

Kijk voor meer informatie op: www.perdu.nl

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.